Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4-re hogyan tudom...

Az iphone 4-re hogyan tudom kihasználni az icloud által adott 5 gigát?

Figyelt kérdés

Lehet rá zenét tölteni v alkalmazások v vmi más?

Ha igen hogyan tudok?

A válaszokat köszönöm.


2011. dec. 23. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Van mondjuk egy PC-d (vagy akár MacBookod, iPadod). Oda felraksz pár képet, zenét és az megjelenik az iPhoneodon. Ez egy afféle virtuális merevlemez, ahol tárolni tudod az adataidat.
2011. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hogyan rakom fel a telefonomra?
2011. dec. 23. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy ájfonra csak 5 giga van? LoL
2011. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Macs1209 ***** válasza:
Ember, a cloud lényege, hogy nem a saját gépeden/telefonodon van, tehát neten éred el, és nem kerül a telóra át. Ha telóra akarsz pakolni, akkor gépre rádugod és itunes (vagy egyéb program).
2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ember, tudom mi azaz icloud.


ugyan ilyenem van 50 giga. x8-ra...

2011. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember ilyen iPhonera is van, nekem iPad 2-n is 50 giga ingyen. Gondolom neked is box.net-ed van ott van ez az 50 gigás akció de asszem már az 50 gigára nem lehet regisztrálni csak Dec. 2-ig.
2011. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Macs1209 ***** válasza:

icloud <> cloud !!!


Millió cloud site van, amik ilyet kínálnak, de valahogy nem igazán akarom a dolgaimat "közkincsé" tenni.

2011. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!