Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem sikerül az Adobe...

Miért nem sikerül az Adobe Flashplayer telepítése a telefonomra?

Figyelt kérdés

Körülbelül bő 2 órája tettem fel az alábbi kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Két segítőkész ember válaszolt is ; adtak egy linket ahonnan elvileg le tudom tölteni a Flashplayert. A letöltési utasítások ezek voltak:

INSTALLATION INSTRUCTION:

1 DOWNLOAD 1THE APP BELOW AND SAVE IT TO YOUR SD CARD

2 NOW MAKE SURE YOU HAVE 'UNKNOWN SOURCES' ENABLED IN YOUR SETTINGS > APPLICATIONS

3 NOW OPEN ANY FILE MANGER LIKE ASTRO AND NAVIGATE TO THE APK FILE WHEREVER YOU STORED IT

4 JUST OPEN THE FILE AND CLICK INSTALL

5 NOW REBOOT THE PHONES ONCE INSTALLATION COMPLETE


A 4. lépésig eljutottam megnyitottam a fájl; rámentem az install-ra és kiírta a telefon hogy Installing...

Majd 15 mp múlva kiírta egy fehér háromszögben lévő felkiálltóelle hogy: Application not installed

Azaz: Alkalmazás nincs telepítve? Akkor most mi a gond? NEm lehet telepíteni a telefonomra? Vagy csak én voltam nagyon bamba? (Jellemző rám viszont az első 4 lépést tuti jól csináltam...) Előre is Köszönöm a segítséget. Vmint utólag is az elöző két kérdésemre a válaszolóknak.


2011. dec. 23. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb lenne, ha a marketből töltenéd le, ott rögtön telepíti is. Ott biztosan a telefonodra megfelelőt kapod.
2011. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!