Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8 nem...

Sony ericsson xperia x8 nem kapcsol be, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most kaptam karácsonyra. Feltettem töltőre majd egy jó fél órára rá be akartam kapcsolni, hogy megnézzem milyen is. Nem kapcsolt be csak rezgett egyet, egy órára rá szintén próbálkoztam, megint csak rezgett egyet, de nem csinált mást. Most az előbb szintén megpróbáltam bekapcsolni, most már nem is rezgett. Végig töltőn volt. Már kivettem a memóriakártyát, majd vissza, aksit majd vissza, de semmi nem használt. Mi lehet a baja?
2011. dec. 24. 19:19
 1/5 anonim válasza:

Nekem lassan kapcsol be!


Úgy van h nagyon hosszan nyomom 2szer is a bekapcsológombot akkor is várnom kell kb 10-15 mp-t míg bejön.


Vigyázz nehogy úgy nyomd be hogy épp bekapcsolna és akkor elkezded nyomkodni a gombot mire kikapcsol.

2011. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd le a töltőről, úgy próbáld. Nekem egy Nokiám csinált ilyet egyszer, bezavart a töltés.
2011. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár még mindig nem kapcsol be.
2011. dec. 24. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza, van egy bizonyos határidő, amin belül helyben cserélik!
2011. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvittem szervizbe. A képernyő volt rossz, most már, hogy kicserélték nagyszerűen működik.
2011. dec. 27. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!