Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítom vissza a...

Hogyan állítom vissza a magyar nyelvet a telefonomon? HTC Desire HD

Figyelt kérdés
Átállítottam ezt a francot és a nyelvbeállításoknál nincs magyar nyelv, holott eddig magyarul szuperált a készülék. Valaki help! :)
2011. dec. 24. 21:18
 1/7 dorcibébi válasza:
44%
az alapbeállításoknál ezt kiválaszthatod hogy milyen nyelvű legyen
2012. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt ilyen válaszokat adnál, talán el kéne olvasni amit írtam. Asszem elég világosan ott van, hogy nincs magyar nyelv a nyelvbeállításoknál. De amúgy már sikerült átállítanom. -.-"
2012. jan. 2. 07:26
 3/7 dorcibébi válasza:
próbáltam tanácsot adni és szerintem nem így kellett volna válaszolnod.de örülök hogy meg tudtad csinálni.
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hogy tudtad visszaállítani???
2012. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
huuha kellett egy program hozzá, írtam a cégnek akiktől vettem a telót. megpróbálom előtúrni az emailt :)
2012. máj. 13. 17:04
 6/7 A kérdező kommentje:
More Locale II nevű alkalmazás kell hozzá. Leszeded marketről és ott ki tod választani a magyar nyelvet :)
2012. máj. 13. 17:07
 7/7 anonim válasza:
Köszi!! :)))
2012. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!