Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini milyen telefon?...

Xperia Mini milyen telefon? Megéri t-mobile-nál 35000 ft-ért venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 22:04
 1/5 anonim válasza:

sztem ennyit biztosan nem helyette inkább sony e. x8-ast

az talán még olcsóbb is és nem mini

2011. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló te az x10 minire gondoltál?Az Xperia mini(x10 nélkül)sokkal jobb az x8-nál 35 ezerért ez a legjobb választás.
2011. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

első voltam

bocsi az x10re gondoltam mivel már itt olvasgatom róla a véleményeket, aztán már össze is zavarodtam

bocsi

am a sima xperia mini sokak szerint nagyon jó úgyh azt viszont ajánlom

2011. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
35000-ért nagyon megéri, nagyon sokat tud, csak kicsi, de az én telóm is 3"-os(kijelző), ami annyira nem kicsi. én is ilyenre akarok váltani nagyon megéri! (meg kicsit vastag, nem láttam élőbe, de azt mondják nem nagyon észlelhető 16mm vastagság)
2011. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előző vok:


jah és még valami:

az x10 meg az x8 azért olcsóbb, mert csak 2,55"-os a kijelzője, ami már tényleg kicsi, meg azok a telók elég sz*rok, a mai mobilokhoz képest.

(xperia mini pro is jó, vastagabb, de van saját billentyűzete [fizikai])

2011. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!