Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet zenét rakni htc...

Hogyan lehet zenét rakni htc wildfire s telefonra?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy új htc wildfire s telefont, van hozzá usb kábel és rá telepítettem a gépemre a htc sync-t is mert állítólag azt kell, de amikor csatlakoztatom a gépre a telefont azt írja ki hogy nincs csatlakoztatva eszköz. Töbször is próbáltam de nem sikerül. Mit csinálljak?
2011. dec. 25. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Rádugod USBre, USBt bedugod a gépbe, kioldod a telefont, lehúzod a notification bart, rámész, hogy csatlakozás típusa vagy mittudomén egy USB-jel lesz ott, arra rámész és ott Memory Card Access, Memóriakártya, Háttértár bekapcsolása vagy hasonlót keresel. Azután a gép úgy fogja kezelni, mint egy pendrive-ot. (Az SD kártyáját fogja csak látni)
2011. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
na akkor én elmondom hogyan kell!!! aki elöttem írt az se mondott hülyeséget de nem így kell!! Úgy kell hogy rádugod a gépre a telefonodat... vársz egy kicsit.. aztán a telfonon lehúzod az értesítéseket ott lesz hogy: "Válassza ki a csatlakozás típusát" nevü értesítés.. arra rámész... bead pár darab opciót rámész arra hogy lemez meghajtó utána arra hogy kész! azután ha a gépen van htc sync akkor oké. utána már simán át tudod húzni a zenéket az i megehajtóra (ez a telefon) és kész
2012. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!