Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mini (GT-S557...

A samsung galaxy mini (GT-S5570) -hez hogy tudom csatlakoztatni a headsetet?

Figyelt kérdés

A samsung galaxy mini(GT-S5570)-hez hogy tudom csatlakoztatni? Megvettem ugye a telefont, de gyárilag nem volt, hozzá sztereó fülhallgató, ezért vettem egy olyat ami abba a bemenetbe jó csak ami a telefonon az USB-csatlakozó-ba jó!Ilyen

(link)

: [link]


Esetleg nemjó bele? vagy mi lenne a probléma?


2011. dec. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnt volna fel a telefon tetején ott díszeleg egy 3,5-es jack aljzat. Pont ugyan olyan mint bármelyik mp3 vagy mp4 lejátszó csatlakozója. Ami füles jó azokhoz az jó ehhez is. Olyan fülhallgatót meg már pár száz forintért is lehet venni. Érdemesebb lett volna ilyet venni. Vagy ha van otthon mp3 vagy mp4 lejátszód akkor azt is használhatod hozzá.


Gyanús, hogy amit vettél nem lesz jó hozzá. A kép alapján eléggé micro usb-nek tűnik az a csatlakozó ami jó, de valami hasonló módon néz ki a samsung saját csatlakozója is ami meg nem jó.

2011. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mikro SB-s kábel...
2011. dec. 30. 09:01
 3/4 A kérdező kommentje:
USB** Akkor ez nemjó?
2011. dec. 30. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Beleilleni beleillik a csatlakozóba, de ettől még nem biztos, hogy fog működni. Ami biztos az a jó öreg 3,5-es jack amit mindenhol használnak.
2011. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!