Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet-re rá lehet csatlakozta...

Tablet-re rá lehet csatlakoztatni külső winchestert, billentyűzetet, elbírja? Folyt.

Figyelt kérdés
Rendesen lehet rajta netezni, mint egy notebook-on?? Lehet

2011. dec. 9. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Vinyót nem valószínű a többit pedig, attól függ.


Android 3-tól (vagy 4-től) van megoldás arra, hogy lehessen pendriveot, billentyűzetet rácsatlakoztatni.


De mondjuk az iPad megint más tészta... Szóval előbb azt kéne tisztázni, hogy pontosan milyen tabletre.

2011. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem vettem semmit.

Szeretnék egy olyan szerkezetet, amin HD filmet is nézhetek, internetezhetek és a fent említetteket rá tudom csatlakoztatni és nem túl drága. :)

És persze vigyázzon rám.. :) Bocsánat, tudom, hogy nagy az elvárásom, de kíváncsi vagyok, van-e ilyen kütyü és hogy mennyibe kerül.

Köszönöm.

30/N

2011. dec. 9. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Például egy Galaxy Tab 10.1 tud ilyeneket. (De persze vannak más hasonlók is, most csak kiválasztottam egyet, ami egy elég korrekt darab.)


Kell hozzá egy átalakító, ilyen: [link]

Itt van a működésről egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=Q97sbVNgofw


Az újabb, nem "kínai" androidos tabletek tudnak ilyet, ha van átalakító hozzá.

Pontos árat most így hirtelen nem tudok mondani, de 100.000 körül tuti van már pár!

2011. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ASUS EEE pad Transformer + dokkoló 110.000 ért már kapsz neten :D amik kellenek azokat elvileg tudja:D
2011. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

LAVA SimulCharge USB TL-002


Külső táp adja a vinyónak és a tabletnek is a kakaót.

Minden mikro usb töltős tablettel elvileg működik, a galaxy tabokkal biztosan.


https://www.youtube.com/watch?v=Qo81d3y9rIs

2015. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!