Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Mivel lepjem meg...

FONTOS! Mivel lepjem meg magabm Telenor One Touchal vagy Samsung galaxy Minivel?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!Szerintetek melyiket érné most megvennem.Az OT képernyője nagyobb és jobb felbontású de gyorsan lemerül(legalább is azt hallottam róla) és nem tudom menyire megbizható.A Mini nellet csak annyi szól hogy Samsung ami pedig egy kicsit szerinte mmegbizhatóbb. ha jól tudom a mind a kettőben ugyanaz a proci muzsikál és a garafikus gorsitó is ugyanojan.


Kösz előrre is és Boldog karácsonyt mindenkinek.


2011. dec. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ennyi a különbség. A kettő között óriási különbség van, a OneTouch 990 sokkal komolyabb. A Mini nagyon alap, semmiképp ne a Samsungot vedd. A rendszer is nagyon instabil...
2011. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Telenor one touch. Jobb, nagyobb, olcsóbb. Nem is lehet összehasonlítani a két telefont.
2011. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
One Touch. A Mini szörnyű. És a Samsungra nem mondanám, hogy megbízható, egyre inkább hátulkullogó.
2011. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elvagytok tévedve..samsung az egyik legjobb androidok közt ..mellette meg htc
2011. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@16:15

Te vagy eltévedve. Az S2-n és a W-n kívül nincs normális telefonja a Samsungja, ezek is csak hardveresen jók, mert agyoncsapták őket a szar gyári romjukkal.

2011. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Samsungnak
2011. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!