Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson Xperia X10...

A Sony Ericsson Xperia X10 mini tényleg annyira kicsi?

Figyelt kérdés

úgy értem h mindenhol azt olvasom h mennyire mini, de akkor most tényleg annyira borzasztó??

akinek már van,( de nem a pro-t mondom ami még billentyűzetes is) annak mik a tapasztalatai??

megérte e megvenni, miért jó v épp rossz


2011. dec. 25. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2.55 hüvelyk. Nagyjából 6,47 cm a képernyő átmérője. Nagyon pici.
2011. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb és jobb a Sony Ericsson Xperia mini (pro)
2011. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Láttam már, szerintem a Minit egyáltalán nem érdemes, Mini Pro-nál jobb a helyzet, ott már több hely van a fizika billentyűk között, mint Mininél az érintőkijelzőn. Ezért az árért akár Xperia X8-at is tudsz venni, aminek nagyobb a kijelzője valamivel. Vagy ha nem ragaszkodsz a SE-hoz, akkor Samsung Galaxy Mini vagy ZTE Blade. Még a T-mobile Move is jobban megéri ebből a szempontból. Ha Telenoros vagy akkor pedig Telenor OneTouch :D
2011. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!