Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USB csatlakozás, miért nem...

USB csatlakozás, miért nem működik már?

Figyelt kérdés

Hejo!

Nos van egy LG (ego) T500-as telefonom, amire szoktam letöltögetni dolgokat az USB kábelemmel.Mindent bedugok, csatlakoztatom stb.. A telefonon ki is írta mindig hogy csatlakozás és a gépemen, a total commanderbe előjöttek a teló mappái. A mostani gondom az lenne, hogy ugyanúgy csatlakoztatom, meg mindent amit eddig tettem, viszont a telefonon csak annyit ír ki, hogy akumlátor töltése (ezt eddig is írta) de most nem jön elő hogy csatlakozás, meg a total commanderbe se jönnek elő a mappái a telefonnak. nem tudom mi lehet hibás, mert megpróbáltuk másik telóval, és ott működött, csak az enyémen nem..(azaz nem az usb hibás) mondom eddig semmi baja nem volt.. aki tudna segíteni, hogy le kell-e valamit tölteni,vagy alamit beállítani az kérem segítsen kösziike :DDD


2011. dec. 25. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!