Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy 3-ra rátettem a 2.2-es...

Galaxy 3-ra rátettem a 2.2-es rendszert kiessel, de nagyon rossz. Lefagy, pár óra alatt lemerül a telefon, stb. mt tehetnék? Hogy tudom az újabb verziót rátenni? Konyhanyelven ha kérhetném

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

2.2-nél újabbat nem fogsz tudni feltenni, mert az nincs rá csak főzött romok formájában.


Ezzel a módszerrel meg vissza tudod tenni 2.1-es androidot. Csak annyi módosítást kell az egészben véghezvinni, hogy nem az ott ajánlott romot töltöd le (I5800XXJPM), hanem egy 2.1-es romot teszel fel rá.

[link]


És itt van egy gyári 2.1-es rom:

[link]


Itt pedig egy főzött rom ami már 2.3-as, és van hozzá telepítési leírás is:

[link]

2011. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, rendes vagy.szeretnék még kérdezni, mert én ehez nagyon nem értek.az utolsóra rákattintottam de innen több dolgot tudok letölteni.melyiket töltsem le?és a normál verziót?mit csináljak mikor lent van?kábellel tegyem rá a telefonra, vagy mit?és mi az a rootolás meg ilyesmik?bocsi a kérdésekért, ha nagyon egyszerüek..
2011. dec. 27. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:

4.0 final vagy a 4.1-est töltsd le. Ha egy kicsit szeretnél növelni a proci órajelén akkor a 4.1-es oc verziót szedd le.


A telepítésről meg annyit, hogy nézd meg a többi linket is, mert ott van. És a Kyrillos romnál (utolsó link) az oldal alján van a telepítési leírás.


A rootolással megszerzed a rendszergazda jogokat. Le tudod törölni a gyári alkalmazásokat, 2.1-nél még kellett, hogy a kártyára telepítést meg lehessen oldalni meg vannak olyan alkalmazások amihez kell a root.

2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt írja, h innen nem lehet letölteni, mert el lett távolítva
2011. dec. 28. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi írja ezt ki?
2011. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az oldalon legalul a telepítése: után az oc-s verziónál rákattintottam a fájlra és ott.
2011. dec. 28. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Innen is letölthető. Sőt, itt még van frissebb is változat is.

2011. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Stock_theme_installer-for_kyrillos_rom_v9-signed. ezt tölröttem le.ezt kellett?és ezzel most mit csináljak? köszönöm szépen, h ennyit segítesz:)
2011. dec. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!