Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan rosszak az Sony...

Tényleg olyan rosszak az Sony Ericssonok mint mondják? (Xperia Neo)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Xperia Neo-t venni, mert megfelel szoftveresen, és nagyon jó kamerája is van, valamint ez az egy telefon tetszik külsőre. De akármelyik ismerősömtől véleményt kérek (nem szaküzeletekben) azt mondja hogy jó telefon, de Sony Erissont ne vegyek. Régen volt egy Sony Erissonom (K500i), az tényleg hamar tönkrement, de ez már egész más.


Néztem tesztet, és az a vélemény hogy sokkal masszívabb a külseje, mint pl az Arc-nak, nem recseg-ropog stb.

( http://www.youtube.com/watch?v=0QkLaI1KO5g)


Annyira időálló telefont nem szeretnék, szóval max 2 évre.


Röviden: okostelen ár-érték arányban SZERINTEM ez a legjobb, 65 előfizetéssel a Telenornál, relatíven nagy a kijelzője és androidos is.


2011. dec. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

nem olyan rossz telefonok ezek mármint az xperiák ha tetszik szerintem megveheted nem fogod megbánni

haverom ért a telefonokhoz és ő zsinórba 6-7x vett már SE-nt

2011. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olyan rosszak, csak egy HTC vagy Samsung ezerszer jobb, és akkor már inkább azt venné az ember.
2011. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jakcsi ***** válasza:

Te előző azt ugye tudod, hogy nagyon nagy ökörségeket beszélsz?

Miért lenne ezerszer jobb egy samsung vagy egy htc?

Csak mert valaki azt mondta vagy mert úgy gondolod?Vagy talán normális érveid is vannak?

Úgy bírom ezeket az okostónikat akik leírják, hogy ez meg az mennyivel jobb és meg se indokolják.

Amúgymeg nyugodtan vedd meg a neo-t, jó telefon és nem csak szerintem az.

Az a baj, azért fikázzák a SE-t sokan mert most nem az a menő.Emlékszem amikor a nokia volt a menő és mindenki azt ajnározta pedig semmivel nem volt jobb mint a többi, max jobb volt a marketingje.Volt idő amikor a sony ericsson volt a menő még a k750i- k610i, stb.. idején.Most pont nem menő és amíg lesznek 16 évesek ezen az oldalon addig olvashatunk majd ilyen baromságokat amit például a kedves előttem szóló is leírt.

Nyugodtan vedd meg a neo-t, nem fogsz csalódni.

2011. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
ezeaz kikéne már nőni ebből az ez szar az szar dologból mert egyik sem szar egyik sem hullik szét a kezedben ha meg valami baja van ami gyárilag selejt arra ott a 2 év gari és ennyi.....ezzel csak magatoknak csináltok rosszat pl megveszik a nokiát amikor ugyanannyiért sokkal többet nyújtó androidos teló is van de nem nem mert az egy szar....ezt kéne már észrevenni...
2011. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

A neo teljesen jó,pár hátrány:nem olyan jó anyaghasználat egy kisebb szorításra recseg-ropog,a hátlap elég rendesen gyüjti az újjlenyomatot,nehéz tisztántartani,és a lenyereje nagyon rossz vagyis alacsony,a Neo-nak a legalacsonyabb a fényereje az Xperia-k között.

Én a Neo helyett inkább a ray-t ajánlanám ,kisebb a kijelzőse de nekem jobban bejön.

2011. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!