Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a tipp előfizetés?

Mi az a tipp előfizetés?

Figyelt kérdés
Küldött egy olyan SMS-t a T-mobil anyukámnak, hogy tipp előfizetését töröltük. Közben ő nem is fizetett elő semmi ilyenre. Még csak nem is előfizetéses, hanem kártyás telefonja van.
2011. dec. 27. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldték, de pénzt nem vett le stb.
2011. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
"A TIPP információs SMS-t minden előfizetőnknek díjmentesen biztosítottuk korábban, segítségével alkalmanként küldtünk tájékoztató üzenetet aktuális akcióinkról, újdonságainkról. Az opciót kivezettük szolgáltatásaink közül, az összes szerződésről központilag töröljük. Erről kaptál üzenetet."
2012. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 24. 18:49
 4/5 anonim válasza:

Nagyon örülök, hoyg erre a kérdésre rátaláltam, és a hasznos válaszra is, ugyanis éppen ma kaptam én is egy ugyanilyen értesítőt a mobilomra, miközben én sem vagyok előfizetéses. Nagyon nyugtalanító tud lenni egy ilyen üzenet, ráadásul a 1777-re még csak nem is enged válaszolni, ezért is örülök, hogy itt megtaláltam a korrekt választ is erre a kérdésre.

Üdv: Judit

2012. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon hasznos kerdes, en is koszonom. Ma kapott anyukam is ilyet, ugyanebben a helyzetben voltunk.
2012. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!