Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-os, előfizetéses...

T-Mobile-os, előfizetéses telefonnal lehet ingyen Facebookozni?

Figyelt kérdés

Facebookon(gépről) láttam, hogy ha megadom a telefonszámomat akkor elküld egy linket SMS-ben,amin INGYEN felmehetek Facebookra.Hát én megcsináltam,és arra a hónapra 26.000-Forintos volt a telefonszámlám,hát ennyire van "ingyen"...

De ha nem arra a facebookra megyek fel amit elküldött, hanem arra ami alapból a telefonon van,akkor az már ténylegesen ingyen lesz, vagy a telefonos Facebookozásról már tényleg lemondhatok az előfizetés miatt?Lécci csak az írjon választ aki biztosan jól tudja.


2011. dec. 27. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

telenor ügyfélszolgálat


wifi meg ingyen van


a drága kocsi lehet dob a farkad méretén, de az okostelefontól nem leszel okosabb...

2011. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a 0.facebook.com-ot használod akkor ingyen van. De ez milliószor le lett írva. És a T-mobile oldalán is le van írva. Minden más esetben az internethasználatért fizetsz. Nem azért mert te facebookozol, hanem az internetért.
2011. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1430?

Amúgy csak a képek nélküli facebbok ingyenes!!! A 0.facebook.com!

A telefonodon lévő alkalmazás nem ingyenes! Okostelefonod van? Ha nem állítottad be jól akkor leszívhatja könnyen az egyenleged.


És hidd el, a 1430on tényleg biztosan jól tudják, sőt ingyen lehet felhívni.

2011. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Samsung Corby..És azt már hívtam.

De akkor a konkrét válasz igen, vagy nem lehet használni ingyen?

2011. dec. 27. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

a konkrét válasz, hogy előfizetéssel is lehet ingyen használni

ez is le van írva a t-mobile oldalán

2011. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
erre mondják, hogy aki hülye....
2011. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet használni ingyen, csak a telefonon mindent ki kell kapcsolni ami netre kapcsolódhat.

Mert amikor nem facebookozol, meg akkor is ha igen, más alkalmazás még töltögethet.

2011. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves "nevét fel nem vállaló személy".Lehet, hogy egy valamihez hülye vagyok,de legalább bunkó nem vagyok :) ^_^


Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak, 1430-at hívtam, egyetlen szóval nem válaszoltak arra amit kérdeztem, viszont 990-Ft-ért már tudok internetezni szóval mindegy.

2011. dec. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!