Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Hackerek, Iphone 4-hez...

Iphone Hackerek, Iphone 4-hez értők, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nagy a gondxD..A story: Vettem egy ájfon négyet ausztriában használtat, mindenféle papír és garancia nélkül de nagyon nagyon jó állapotban. töltőt nem kaptam hozzá, de müködött megmutatták. Hazahoztam. A telóban volt az előző tulajától egykét cucc, meg zenék stb, nem akartam egyesével kitörölni, itt jött az ERASE Iphone..vagyis töröltem mindent..a telefon újraindul, és kéri a pin kódot. a teló csak a drei(3) szolgáltató általi kártyával müxik, legalább is az volt benne. Na most, ezért én megpróbáltam unlockolni a telót, snowbreez-zel, redsnowal, és próbálgattam mindenfélét ahelyett hogy utána néztem volna. most ott tart a teló, hogy be sem kapcsol, az itunes pedig azt írja, hogy "Helyreállítási módban lévő készüléket észlelt", és vissza kell tölteni az iPhone készüléket, mielőtt iTunes-szal használnám. Visszatölteném, de mindig hálózati hibát ír a végén. Mi a teendő, uraim hölgyeim??:D kinyírtam egy iPhone-t?
2011. dec. 27. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
igen, és jól tetted mert egy büdös szar telefon ami semmit sem ér csak a marketingje nagy azon kívül semmivel sem tud többet mint egy átlagos androidos teló
2011. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vajon így még megveszi valaki?:D
2011. dec. 27. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Látod ennyire elvakitott az alma,hogy azt se tudtad mit vettél meg.Eladni igy meg tuti nem tudod!Magyarul,ráb@sztál!
2011. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerviz?:I azért jó lenne megcsinálnom most viccen kívül..vagy csináltatni..komolyan most mi a követező lépés?
2011. dec. 27. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%

elsőt elyesbíteném: androidos teló semmivel sem tud többet, mint az iOs-os....mivel az iOS volt előbb, mint az android ;).


különben meg ha tényleg nem tudsz mit tenni, akkor vidd el egy szakihoz is. nem hiszem, hogy tényleg nincs mit tenni vele:). sok szerencsét;)

2011. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:D igyekszem megoldani..tuti drága lesz, de hát ha egyszer én csesztem el.
2011. dec. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!