Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet alkalmazásokat...

Hogyan lehet alkalmazásokat rátelepíteni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy androidos telefont,és egyszerűen fogalmam sincs,hogyan lehetne rátelepíteni az alkalmazásokat,mert még csak tájékoztató sem volt mellé.Alkalmazásoknál ilyenekre gondolok:facebook,google,youtube.Már szinte mindenféle módot kipróbáltam,de egyszerűen sehogyse...úgy látszik,nem nekem való ez a technikás cucc.Valaki segítség?
2011. dec. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Van fogalmad hányféle ANDROIDOS TELEFON VAN?

Egyébként bekapcsolod a WiFit (Beállítások, Wifi.., Bekapcsolása, Hálózat hozzáadása), ráböksz a böngészőre, bejön annak oldala, és mondjuk behívsz valami jutub akármit.

Ha ez nem megy Te telefonodon, mert azt se tudom mid van, akkor feleslegesen erőlködtem.

2011. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja tényleg,a legfontosabbat kifelejtettem...Vodafone 845.
2011. dec. 27. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Market nincs a telódon?
2011. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem találtam.
2011. dec. 27. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor beállítások - fiókok és szinkronizálás - fiók hozzáadása - google fiók.


Itt adj meg egy google fiókot (gmail cím).

2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wifi bekapcsolás -> neten letöltöd az Android Marketet -> letöltöd az alkalmazásokat. De a google a barátod
2011. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!