Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazásokat töltsek...

Milyen alkalmazásokat töltsek le Android marketről? (LENT)

Figyelt kérdés
nem játékokra, hanem más alkalmazásokra gondolok amivel "viccesebbé" tenné a telefont.. de ha tudtok nagyon jó játékot mondhattok :)
2011. dec. 26. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz küröl marketen a szórakozás kategóriában...
2011. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem vicces dolgokat sorolok de szerintem hasznosak a widgetek csak beírod a keresőbe hogy widget...

pár száz kb és ehgész jó dolgok pl tudod nézni a töltségi szintet meg lenémítani a telefont kikapcsoln i a wifit...

2011. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most jut eszembe vannak ilyen talking.... progik pl talking tom talking john dog meg ilyenek azok szerintem nagyon viccesek ha nem halottál még róla akkor elmondom hogy olyan hogy beszélsz neki és visszamondja meg mondjuk a macskát lehet ütni pofozni simogatni és akkor dorombol.... szedd le szerintem jó kis cucc
2011. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!