Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Sony Ericsson...

Melyik a jobb Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung galaxy S Plus vagy LG Optimus 3D P920?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Arc S
2011. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelmű: Optimus 3D

2 magos. 3d-s kijelző. a többi a nyomába se ér.

2011. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arc S megéri az árát. A többi nem. Amúgy az uccsó nagy baromságot írt.
2011. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy a 3D kétmagos, bár az android 2.2 nem kezel 2 magot :D Amm A Samsung galaxy S Plus a legjobb.
2011. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: vagy az Arc S.
2011. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"Vicces, hogy a 3D kétmagos, bár az android 2.2 nem kezel 2 magot :D"

Ezeken fejlesztett android van hogy tudja kezelni 2.2.2 azért ennyire nem barmok az lg-nél hogy olyan telefonra 2 magos processzort drágábbért legyárt hogy ne működjön.

Sztem nagyon jó telefon nekem is ilyen van ez a 3D dolog egy olyan plusz alkalmazás ami tényleg nagyon jó és ekkor jönnek azzal hogy ha 3D akkor HTC.Istenem a HTC kínai, legtöbbször az első évben vele annak örülsz hogy megvan a garancia.Fogadjunk hogy még nem volt a kezedbe Optimus 3D próbáld ki mert akkor sokat vesztessz:)

2012. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A HTC Kínai... hát a Sony meg japán. És akkor mi van? Ha amerikai a cég akkor is kínában gyártja az alkatrészeket. Mellesleg a Made in China felirat annyira nem rossz. Csak bóvlit ne vegyél. LG Optimus 3D... hát 5 percig vicces meg amíg megmutatod a haveroknak de utána meg nem nagyon használod. A Samsung Galaxy S Plus nem kap hivatalos 4.0-t. Az Arc S kap 4.0-t. Én azt ajánlom :)
2012. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint a 3D-t nem használod.
2012. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arc s
2012. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!