Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio akkumlátor...

Samsung Galaxy Gio akkumlátor erősítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok ... sikerült kirootolni a telefonomat !

Azt szeretném kérdezni hogy "akármilyen" módon létezik-e akkumlátor erősítő program ? (nagyon merülök főleg a 0.facebook.com-tól :/) Akármi szóba jöhet csak erősebb legyen az aksim ! Előre is köszönöm

UI:. Battery Calibration -t próbáltam de nem nagyon használ :/

Segítsetek


2011. dec. 28. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ami igazán használ, olyan nincs, vegyél (hordj magadnál) egy Solar Chargert (nekem is van, napon vagy akár otthon is tölthető 2600-as akku van benne), és tied a világ..

A Battery Calibration csak arra való. hogy helyes akkuállapotot mutasson, semmi köze a fogyasztáshoz.

2011. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem szeretnék venni hozzá ezt azt :/

Valami segítség kellene mert ha 0.facebook-ozok akkor 2óra kb és 100%-ról 0-ra megy :/ Játszok akkor kicsit minimálisan merül !

Valami segítség kellene mert nagyon jó telefon, viszont az aksija 0 :///

2011. dec. 28. 09:42
 3/10 anonim válasza:
Igen van! A battery 2x az elég sokat segített az én telefonom aksijának élettartamának növelésében!
2011. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2x Battery ? Battery Saver Pro
2011. dec. 28. 12:13
 5/10 A kérdező kommentje:

Na mind1 ez nem érdekel ! Valaki más ?? valami !!!

Segítsetek kérem

2011. dec. 28. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Hm.. Fogd fel, hogy olyan OKOStelefont vettél, mint amilyen az összes többi, EZEKNEK, EKKORA képernyővel (mert a MÉRET zabálja az aksit) olyan nagy a fogyasztásuk, hogy a beépített akkumulátora (amely kicsi ekkora készülékhez, ilyen használatra) abban a szép, mindössze 11-13mm vastag (VÉKONY a reklám szerint) telefonban ennyire képes.

Sajnálom, pedig nekem is ilyen van....

2011. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És neked is gyorsan merül ??
2011. dec. 28. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze.. De ettől nem rossz az aksi.

Teljesen töltve, ha nem használom, csak hívást várok, olykor egy rövid telefon, egy hétig is elmegy.

Ha ezerrel használom wifi meg minden (teljes fényerőn, az rengeteget eszik!, próbáld, amennyire lehet levenni, segíthet), már délelőtt töltőért kiált...

2011. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos :/// Kis esti facebookozás nagyon elszívja :/
2011. dec. 28. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is csodálkozz!3g vagy wifi+kijelző+futtatod a facet+proci+ram minden energiát eszik.
2011. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!