Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? (akkumlátor)

Mit tegyek? (akkumlátor)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy Sony Ericsson Live With Walkman™ telefon készüléket.. A problémám a következő lenne; normál használat mellett az akkumlátorom nem bír többet 12 óránál, pikk-pakk lemerűl és marhára idegesít. Azt mondták a Telenornál (ahol vásároltam a készüléket), hogy nem szükséges már formázni ezeket az új fajta akkumlátorokat. A kérdésem, az lenne, hogy szerintetek ilyenkor mi a teendő? Most formázzam, vagy vigyem vissza a telenorba és ott kérdezzem meg? Esetleg egyéb ötlet? Előre is köszönöm ^^.
2011. dec. 10. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért hívod akkumlátornak az akkumulátort?
2011. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érthető volt a kérdés nem? ....... nyomi
2011. dec. 10. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, csak kíváncsi vagyok, hogy miért?
2011. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lényegtelen? A kérdésre a válaszolnám, azt nagyon szépen megköszönném..
2011. dec. 10. 19:09
 5/12 A kérdező kommentje:
válaszolnál*
2011. dec. 10. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne várj csodát egy okostelefontól, nekem HTC Desire S-em van, normál használat mellett éjszakára mindig fel kell tolnom tölteni, mert 2 napot nem bír ki egymás után.
2011. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ez azért nem normális.. A barátom is most vett, egy telefont (SE Xperia Mini Pro), ő még többet is használja mint én, bőven többet és jelentősen kevesebbet eszik az aksi is. Nem értem :\
2011. dec. 10. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem érted, mert nem töltöttél még rá diganosztikai programot, ami megmondja, hogy bekapcsolt wifi vagy mobilnet mellett 10 óra alatt le lehet húzni az egészet. Egy Xperia mini pro-t is (tulajdként csak tudom), a barátodnak azért bírja tovább, mert valszeg kikapcsolja a wifit és/vagy letiltja a mobilnetet, ha nem használja.
2011. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt ül mellettem és mondja, hogy használja folyton a wifit is, meg a mobilnetet is.. Igen használat után ő is kinyomja, de én is kiszoktam.. Kivan rakva képernyőre a be-ki kapcsolásuk és mindig kiszoktam én is kapcsolni használat után..
2011. dec. 10. 20:46
 10/12 bp1985 ***** válasza:
De mellette még a futó alkalmazásokat is le kell kapcsolni... De miért hiszi mindenki azt, hogy egy okostelefon, nagy kijelzővel hetekig bír. Én is naponta töltöm, nem halok bele, hogy este rádugom a töltőre.
2011. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!