Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini telefonról...

Samsung Galaxy Mini telefonról hogyan lehet eltávolítani gmail fiókot?

Figyelt kérdés
Hozzáadtam egy gmail címet, hogy az android marketen tudjak letölteni alkalmazásokat, de most szeretném eltávolítani. Igazából meg is találtam a beállításoknál, hogy hogyan lehet eltávolítani, de azt írja ki, h a fiók törlésével annak minden adatát törlöm a telefonról. Nem szeretném, hogy az alkalmazásokat is letörölje a gmail fiókkal együtt. Mit csináljak?
2011. dec. 28. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsődleges fiókot csak gyári visszaállítással tudod törölni. De akkor törlődik minden más is.
2011. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
óóóó nemár :( azokat az alkalmazásokat, amik a memóriakártyán vannak, meg tudom menteni? mert az sms-ek, híváslista nem érdekesek, a fájlok a memo kártyán vannak, szóval azokat nem vesztem el, egyedül az alkalmazások miatt aggódom...
2011. dec. 29. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A telepített alkalmazások mindenképp elvesznek. De le lehet menteni őket a kártyára. Így majd onnan újra tudod telepíteni őket. Marketről szedj le valamilyen app backup alkalmazást, ments le vele mindent, csináld meg a gyári visszaállítást és miután ez megvolt egy fájlkezelő segítségével (minin saját fájlok néven kéne lennie egynek) szépen vissza tudod majd pakolni őket.
2011. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem 1 app backup programot, megnéztem és sikerült átmenteni az alkalmazásokat a memo kártyára. Megcsináltam a gyári visszaállításos izét...majd mikor a memóriakártyáról vissza akartam pakolni az alkalmazásokat azt írta ki h ,,a csomag elemzése során hiba történt" :/ O.o Szóval nem sikerült elmentenem őket. Szerintem a bénaságom miatt vmit elrontottam...mindegy azért köszönöm a segítséget:)
2011. dec. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!