Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne bármit is letölte...

Hogy lehetne bármit is letölteni androidról ha sehogy nem tudunk belépni?

Figyelt kérdés

Szóval apunak van egy se x8-a.Leszeretne valamit szedni marketről, de még beadja a kezdőlapot hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon, de onnan egyszerűen nem lép tovább.

Se regisztrálni nem tud, mert megfagy és csak kilépni lehet, sem pedig az én felhasználommal belépni, mert szintén befagy.

Azt sem tudjuk csinálni hogy letölti gépre és onnan átmásolja a telóra, mert így még fájl kezelője sincs és hiába menti el a telo a progit a képekhez, onnan nem tud vele mit kezdeni.

Valakinek valami ötlet?


2011. dec. 29. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha apk-t szeretnél telepíteni, akkor bluetooth-on küld át neki, és úgy automatikusan felajánlja a telepítést!


Amúgy a market alkalmazással kell belépni a market-ra nem pedig a böngészőből!

2011. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek is ez a problémája. Sokan okoskodtak, hogy be kell lépni, de ők is elcsodálkoztak ezen. Megpróbáltam a bluetooth-szal, úgy sikerült. Úgy látszik, x8-nál ez gyakori hiba.
2011. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megpróbáljuk!

Market alkalmazással próbál belépni, nem böngészőből.

Nekem is x8 van, nálam nincs ilyen gond szerencsére.

2011. dec. 29. 11:00
 4/5 Old Legohand válasza:
Minden googleos alkalmazáshoz (mint a markethez) kell hogy legyen google fiókod, amit számítógépen hozhatsz létre. Anélkül nem fog működni. Ezzel a Google fiókkal kell belépni.
2011. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy google fiók kell.

Közben megoldotta apu a problémát, csak frissiteni kellet a telefont.

Azért köszi

2011. dec. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!