Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni akinek...

Valaki tud segíteni akinek Samsung Galaxy Mini telefonja van?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg az új Samsung Galaxy Mini telefonomat, már raktam rá pár zenéz(amennyi ráfért a memória kártyára) és a csengőhangomat hogy tudnám átállítani olyan zenére amit felraktam? Mert csak az alapértelmezettet engedi. És az ébresztő óránál sem engedi, csak az alapértelmezettet. A használati útmutatóban nem ír semmi olyat, ami segíteni tudna. Hogy tudnám beállítani, hogy ne csak az alapértelmezettet engedje?
2011. dec. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy tudod megcsinni, h belemész abba h: "zenék", megkeresed amit akarsz cs.hangnak, és hosszan arra kattintassz (hosszan rajta tartod az ujjad) és akk egy pár opció előjön, és utána megkeresed azt h: "beállítás cs.hangként"
2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii:) és ébresztőnek hogy tudom beállítani?
2011. dec. 29. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ébresztőnek úgy tudod, hogy a menüben kiválasztod az "óra" alkalmazást. Itt találsz egy kis ébresztőóra-ikont. Menj rá, majd készíts egy új ébresztést. Itt ki tudod választani az ébresztőnek használt csengőhangot. De ha jól emlékszem ezt a zenét be kell másolni a kártyán a media/audio/alarms mappába, így "látja" csak az ébresztő a beállítások között.

Remélem segítettem!

2011. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyan tudok .mp3-at beállítani csengő-, SMS- illetve ébresztőhangnak?

Létre kell hozni a memóriakártya gyökérkönyvtárában egy-egy mappát a különböző hangcsoportoknak, ezek pedig:

(SD kártya): media/audio/alarms (ide kell helyezni az ébresztőhangokat)

(SD kártya): media/audio/ringtones (ide kell helyezni a csengőhangokat)

(SD kártya): media/audio/notifications (ide kell helyezni a jelzőhangokat)

Miután ezeket megtetted, a beállításoknál a gyári hangok között megtalálod a bemásolt .mp3 fájlokat is, és a normál hangokhoz hasonlóan tudod őket használni.

2011. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!