Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a windows mobilra...

Samu76 kérdése:

Hogyan tudom a windows mobilra készített igo8 gps szoftvert, androidos telefonra feltelepíteni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 29. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy,keress androidra valót nekem is az van SE X8-on.
2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Windows-os okostelefonra készített programok telepítői .exe mint ahogy a Windows-os PC-k. Androidon a telepítő program kiterjesztése .apk Ha át tudod konvertálni a .exe-ről .apk-vá, akkor fut Androidon :)
2011. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár nem valószínű, hogy át tudod (ELŐZŐ)
2011. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
muszály lenne,mert eredeti igo8 kártyám van,amit a samsung i900-hoz kaptam,és a telefont nem tudom már eladni,mert összetört,a kártyát meg szintén nem tudom magában eladni,pedig 20-25 ezer forint,ha boltban veszed.
2011. dec. 30. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A kártyát megtarthatod, hátha szükség lesz rá.De itt van egy androidra.Esetleg ha megírnád milyen a készüléked kijelző felbontása? [link]
2011. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
, Kijelző mérete: 3.2", Kijelző felbontása: 240 x 400 pixel
2012. jan. 1. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Most csak ezt találtam de nem probáltam az előző link nekem nem volt jó.Azzal szerintem ne foglalkozz. [link]
2012. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én samsung omnia 2-höz kaptam ilyen kártyát (windows phone)

és hát ma sikerült formatálnom az sd-kártyát :(

honnan tudok szerezni szoftvert? link vagy valakinek akinek megvan a szoftver nemtudja elküldeni? hajdu.patrik92@freemail.hu

fontos lenne, mert járok fellépésekre és kell gps program előre is köszi

2013. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!