Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudjatok van egy samsung...

Tudjatok van egy samsung corbym . Es bejott az hogy phone freeze hogy lehet kitenni. Mas pedig hogy kell netet feltelepiteni? Irjatok le a lepeseket

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most már tudjuk, hogy van egy samsung corbyd.

Ajánlom a használati utasítás alapos elolvasását. Mire a végére érsz, alakul az íráskészséged is nagy valószínűséggel.

Létezik egy olyan szó, hogy légyszíves .

Netet a szolgáltatódtól kérj beállításra. Ha van net hozzáférésed, akkor tudod használni is.

2011. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kedves Monika!

Hány éves is vagy már?

Az első mondatodat értem, és gratulálok hozzá. A második mondatodat nem értem. Nem tudom mi az a "phone freeze kitenni".

A harmadik mondatodra pedig az a válaszom, hogy a netet nem kell a telefonra telepíteni, az rajta van.

2011. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hat jo de megmondom hogy mert is kell hogy hany eves vagyok es hogy menyen az internet rajta ne irja ki hogy halozat hiba mas hiba van es ti ki vagytok
2011. dec. 26. 20:31
 4/15 A kérdező kommentje:
a phone freeze t kitenni egy kodal lehet adtok egy kodot ja ha megkerdeznem ti ki vagytok hogy hivnak titeket
2011. dec. 26. 20:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedvesem. Ez nem a bemutatkozó oldal.

Nem kérted le a telefonodra a beállításokat, hogy legyen neted ? Nem rendeltél net csomagot, legalább egy körömnyit?

2011. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt már megtudtam, hogy függetleníteni akarod a telefonodat.Nem kellene ekkora tudással neki menni. Kódot pedig kapsz a megfelelő oldalon. Persze, ha van hozzá, és ha fizetsz.
2011. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem ugyan miert szerintem a nelkul is meg lehet oldani mas megoldotta
2011. dec. 26. 20:54
 8/15 A kérdező kommentje:
epp ezert ird le a kodot hisz a cime is a honlapnak gyakori krdrsek akkor segitsetek
2011. dec. 26. 20:55
 9/15 A kérdező kommentje:
ahogy mondod hogy nem bemutakozo honlap akkor mert kerded meg tolem
2011. dec. 26. 20:56
 10/15 A kérdező kommentje:
ket kerdest tettem fel nem akarok ossze veszni veletek csak na
2011. dec. 26. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!