Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra milyen videochat...

Telefonra milyen videochat programok vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem van elől kamera ugye,de nekem olyan progi kéni amivel én tok telórol videochatelni géppel ,van ilyen??
2011. dec. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
még mindig nem tiszta a kérdés. olyat akarsz, mint pl a skype, vagy WEBCAM programot, ami segítségével a gép a teló kameráját használja webcamként? illetve az se ártana, ha elmondanád, milyen telód van..
2011. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem például én telóról mek fel a videochat programra haverom pedig gépen megy fel a programra! TELENOR ONE TOUCH!

Ja és ha már a onetouch-ról beszélünk tud vki mondani vmi jó autós játékot rá?

2011. dec. 29. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akkor skype a jó például, vagy a fring, abba bármilyen fiókot bele tudsz rakni, pl msn-t is, és azzal is lehet.
2011. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!