Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rejtsem el ithon a...

Hogy rejtsem el ithon a telefonom? Mert anyámék nem engedik meg az új telót mert már van egy nemrég kaptam!

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
És honnan szerezted az újat?
2011. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
te most mit akarsz? elrejteni a telót, hátha kapsz újat? inkább dobd el, és mondd h elhagytad.. vagy add oda nekem, ha ilyen jól megy.
2011. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nemrég kaptad minek az új?Te olyan vadbarom vagy!Biztos 15 éves se vagy.Azt hiszed,hogy a mai világban a szülőknek olyan sok pénze van,hogy cserélgesse a te telefonod?Sőt ha "elhagynád"én tuti max. egy 3210-est vennék vagy kérnék,mert ezek után meg se érdemelnél semmit.Egy kis felelősség tudat vagy értékérzet kéne neked.
2011. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!