Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S VS. ZTE BLADE...

HTC Wildfire S VS. ZTE BLADE VS. ZTE Skate?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ? játékok szempontjából illetve gyorsaság szempontjából is ... holnap mennék megvenni valamelyik kicsikét !
2011. dec. 29. 23:16
1 2
 1/20 anonim válasza:

SE Xperia Mini

ezek közül meg a HTC

2011. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

xperia mini nem jön be.. nem szeretem a kis kijelzőket.. meg már unalmas. :)


Elvileg a skate drágább is, a kijelzője jobb is.. miért pont a wildfire s ? :)

2011. dec. 29. 23:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az új xperia mini lenne a legjobb játékok és gyorsaság szempontjából.


De ezt inkább a t-mobile webshopból rendeld meg, mert így 35000-ért megkapod, t-mobile üzletben pedig 45000.


[link]

2011. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

pedig jó kis teló nekem olyan van de a te döntésed:)


szóval:


biztos hogy a htc

tudásban és tulajdonságokban is kiemelkedik a Skate mellől + minőségi telókat dobnak a piacra és a zte kinai sz@r, egy érv van mellette a nagy kijelző egyébként elavult proci, lassú, angry birds stb szaggatnak rajta szal szentem HTC


vedd meg a kicsikét, de a mini akkor is jobb :P

2011. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
jah igen és hozzátenném, hogy a mini most dec. 31-ig 40 ezer helyett 35 ezer ha neten rendeled, de nem akarom rád tukmálni, ezek közül a HTC :)
2011. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"xperia mini nem jön be.. nem szeretem a kis kijelzőket.. "


Hát te tudod... Ez a legjobb telefon jelenleg, 3 collos a kijelzője a wildfire s-é pedig 3.2.


De nézd azért a hardvert is. Az általad felsoroltakban mindegyikben armv6-os proci van, míg az új xperia mini-ben egy sokkal erősebb armv7-es 1 ghz-es.

Játékokra a mini a legjobb választás. De ha a nagy kijelző kell, akkor lemondhatsz a jobb játékokról, flash támogatásról a gyorsaságról pedig méginkább.


Az általad írtakra pl. nem lesz újabb android (4.0) stb.


Az a 3 collos kijelző azért nem olyan kicsi, mint gondolod...

2011. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
okés :) akkor megveszem a MINI helyett a HTC-t :) köszönöm a segítségeteket :D :)
2011. dec. 29. 23:34
 8/20 anonim válasza:
72%
használd egészséggel luxi :)
2011. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
44%

Nekem HTC Wildfire S telefonom van kb. 2 hete.Imádom.Szép a képe, gyors, a kamera is nagyon jó, a játékok terén sem panaszkodom.Az internet is szerintem jó rajta.

Bátran merem ajánlani :)

2011. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Az xperia mini jobb választás lenne, de ha neked kicsi a kijelzője és ez alapján választasz, akkor vedd a HTC-t.


De ne csodálkozz majd azon, ha az elavultnak számító processzor miatt a későbbiekben problémákba ütközöl.

Játékoknál nagyon sokat számít... Gyorsaságról már nem is mondok semmit...

2011. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!