Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy okostelefontés...

Kaptam egy okostelefontés 3hónapnyi netet ingyen (100mb). Nincs túlforgalmazási díj sem (telenor). Viszont én 100mv-ott már leneteztem, és be is lassították a netem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
belassult a netem,odáig ok,de már vagy 200mb-ot pluszba használtam,akkor ebböl nem lehet gond,nem lesz magas számlám?

2011. dec. 29. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a szerződésben az szerepel hogy nincs, csak net lassitás, akkor annyit netezel amennyit akarsz. ismerősöm netbookot használ - 2gigát, egy hét alatt lefogy, a hónap tovább részében még vagy 10 gigát letölt a lassitott sebességgel
2011. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogalmad sincs mekkora követ vettél le a szívemröl,ez az idei jó cselekedeted,boldog új évet. ;)
2011. dec. 30. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

akáremddig használhatod,számlád nemlesz több 50ezernél nyugi. 2. 250megánál már számolják a kilobyte-okat oda van irva kisbetűhöz.. telenornál dolgozom..



am vicc akár 10000000000gigát is letölthetnél de akkora sebességgel nem fog.de nyugi csak lassitanak

2011. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy ott dolgozol, most telefonáltam be és nincs ilyen féle számlázás, úgyhogy eszt elb*sztad! :D
2011. dec. 30. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah bocs nem olvastam tovább! pfff mekkora f@sz vok, köszi szépen,(telefonról nyomom, és nem láttam, hogy mit írtál)! köszi, boldog új évet! :)
2011. dec. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!