Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S iphone ha kádba esett...

S. O. S iphone ha kádba esett túlélheti?

Figyelt kérdés
Azonnal kikaptam, viszont nem tudom szétcsavarozni (semmi nincs az albiba hozzá) A teló működik kivéve a hang és kamera. Szervízbe kb két óra múlva tudok odaérni. Így gondolom, ha egybehagyom nem fog megszáradni. Lehet vele valamit kezdeni?
2011. dec. 30. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem először hagyd kiszáradni, utána vidd szervízbe. Én arra tippelek, hogy még megmenthető.
2011. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 30. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Az akksit mindenképp szedd ki valahogy.
2011. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont, hogy minél előbb szervízbe kell vinni, hogy betudják tenni ultrahangos mosóba. Minél előbb teszik be, annál nagyobb az esélye, hogy túléli. De rövidzárlat volt valamelyik alkatrészben, akkor szívtad.
2011. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értitek annyira félti,hogy még a fürdőbe is magával viszi és ott is a kád szélére rakja!Ekkora barom vagy minek neked drága telefon?Ki lopja el otthon?Meg is érdemled ha egy telefonra se tudsz vigyázni!
2011. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos karácsonyra kapta apucitól...Arra meg nem kell vigyázni, mert nem a saját pénzéből van. Plussz bármikor kaphat egy újat.
2011. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Saját pénzből vettem és mint már mondtam két éves. Egyébként ennyire irigy ge.cik nem lehettek. Ezért imádom Magyarországot:)
2011. dec. 30. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Irigyek nem vagyunk csak próbálunk benned egy kis értékérzetet kelteni.
2011. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó ettől nem leszek előrébb. Már mondtam, hogy én vettem két éve. Nem apuci és elég ideges vagyok, erre nem igazán vagyok kíváncsi. Megtörtént ez van.
2011. dec. 30. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: szerintem ne itt tedd fel az ilyen kérdéseket, mert soha a büdös életbe nem fogsz rá kielégítő, normális válaszokat kapni.

Egyébként gyorsan vidd szervizbe, én szurkolok, hogy ne legyen baja :)

2011. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!