Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple szállít Magyarországr...

Az Apple szállít Magyarországra, ha az amerikai webshopból rendelek?

Figyelt kérdés

Azért írom ide,mert láttam az amerikai Apple webshopban, hogy 199$-tól lehet kapni az új iPhone-t és 99$-ért a sima 4-et.( [link] szerintem az itthoni árakhoz képest ,,eléggé nevetségesen olcsó." Rendelt-e már innét valaki,vagy lehet-e egyátalán és hogy tényleg ennyi-e..?

Köszönöm előre is a választ!:)


2011. dec. 30. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azok at&t-s előfizetésre vannak...
2011. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ÓÓ,értem..és esetleg megkérdezhetném,hogy az mit takar?:)köszönöm!:)
2011. dec. 30. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Megteheted, ha van amerikai bankkártyád és lakcímed és vállalod (ők meg elfogadják) az előfizetést...
2011. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
at&t egy amerikai mobilszolgáltató. Az előfizetést meg gondolom már nem kell magyarázni.
2011. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az egy telekommunikációs szolgáltató...
2011. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
számlás előfizetés. Azaz hovanta küldenek számlát. Az AT&T az amerikai szolgáltató, mint itt pl a Vodafone. Amúgy itthon is megkapod ennyiért előfizetéssel. Feltöltőkártyás csomagban meg ott is majdnem ugyanannyiba kerül, mint itt.
2011. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó,rendben,köszönöm szépen!hát akkor ez sem fog sajna összejönni.:/
2011. dec. 30. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:
LOL ennek mindenki bedől...Apró betűs részt is olvasni kéne
2011. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"LOL ennek mindenki bedől...Apró betűs részt is olvasni kéne"


a számokat ismeri, de angolul nem tud ;)

2011. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl 55 ezer forintért vettem a T-Mobile-nál 8GB-os iPhone 4et... 2 éves céges hűséggel, + pontokkal.... Szóval nem is kell olyan messzire menni.. Chicagoba vettem 4 hónapja egy vadonat új 13"-os Macbook Airt 300 ezer forint környékén.. A legerősebbet. Nálunk majdnem az 500 ezret üti ugyan ez a modell... Szóval elég nagy különbségek vannak, de ha belegondolsz, a repülőjegy se olcsó, se az ott tartózkodás, stb... Nekem az az szerencsém, hogy apám munkája miatt viszonylag nagyon olcsón kitudok menni. Egyébként néha érdemes szétnézni a használt dolgok között, én pl láttam egy 2009es Airt, igen jó állapotban, mindössze 180 ért...
2012. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!