Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Sony Ericcson...

Melyiket vegyem? Sony Ericcson Xperia X8, Nokia C5-C3 vagy Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy telefonzseni. Ezek kb. egy árkategóriásak, ennyim van rá. Tanácsokat kérek, nem tudok dönteni :S :)
2011. dec. 30. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül x8 de ha jót akarsz akkor elfelejted ezeket és most vihar gyorsasággal felmész a t mobil oldalára és 35 ért veszel egy xperia minit mert már csak dec 31 ig tart az akciió ha most rendeled hoplnapután hozni fogják reggel 9 fele
2011. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

és azért mondom az xperia minit mert ezeknél mind mind sokkal többet tud

-1280x720p videófelvétel folyamatos autofókusszal

-lesz hivatalos icecream sandwich 4.0

-jóval erősebb gyorsabb hardver ezáltall minden létező program elfut rajta normálisan de még napestig lehetne sorolni miben jobb...

de mingyárt jön valami fotelharcos és megmondja h. a c5-03 at vedd mer az a minőség a sony meg egy szar

2011. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is karácsony előtt nagy mobiltelefon mustrát tartottam, és a győztes egyértelműen a Sony Ericsson Xperia Mini lett és meg is leptem magam vele.

Ez az új 1ghz-s procival, jobb és nagyobb kijelzővel. Nem a régi X10 miniről beszélünk.

Bátran tudom ajánlani, kiváló telefon.

2011. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak jövő héten tudom megvenni:S Szóval reménykedek, hogy akkor még akcióba lesz. Egyébként tényleg tetszik a Mini!
2011. dec. 31. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
de minenképp rendeld mert az akció csak a webshopból történő vásárlásra értendő
2011. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a galaxy minit vedd most mar android 2.3.4-es van rajta es javitottak a kijelzon.Eleg sok jatekot birsz rajta jatszani.Android tamogatott.Nekem is ez van hidd el nagyon jo telefon es minek fizikai qwerty?Virtualis meg jobb is mert nem a fizikai qwertyvel csak bajaid lesznek.
2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lehet h. 2.2-es minihez képest jobb lett de így sem képes felvenni a versenyt az xperia minivel szemben...a játékokról meg annyit h. lehet elfut rajta pár de ne magyarázd már meg h. ugyanolyan jó mint mint a mini 1Ghz-es hardverével adreno 205-el...egy x8-on is laggol az angry birds mint a szar... szóval alig 4 ezerrel drágább cserébe sokkal bivalayabb hardvert kapsz szebb kijelzőt(mobile bravia engine) és 1280x720p-s videózás közbeni folyamatos autofókusszal...de meg amúgy is hamár itt az újabb rendzserekkel példálozzol akkor tudd h. az xperia minire tavasszal jön a 4.0...és a galaxy mini sem szar mert bírom a samsung meg az ace sem szar de rohadtul nem érik meg az árukat...
2012. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Méghogyha azt is tapasztalod h. a marketről letöltött összes cucc elfut rajta azis csak azért van mert mivel nem arm v7 es a proci benne ezért azok az alkalmazások neked megsem jelennek marketben szal ennyit erről de persez tudom én vagyok a hülye amiért nem az ezer éves elavult cuccot és szerényebb multimédiás képességekkel rendelkező készüléket ajánlom inkább....
2012. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!