Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Skate processzora is armv6?

Zte Skate processzora is armv6?

Figyelt kérdés
Ebben is az a proci van mint a blade-ben?A legfontosabb, hogy támogatja a flash-t?
2011. dec. 31. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen armv6. Ez egy msm 7227t processzor aminek az alap frekvenciája 800Mhz. A blade-ben egy msm 7227 van ami szintén armv6 viszont 600Mhz az alap frekvenciája. Hivatalosan egyik sem támogatja a flash-t.
2011. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem írtam le teljesen egyértelműen, de a kettőben nem ugyan az a processzor.
2011. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, ugyanaz a kért proci, ugyanazon a gyártósoron is készülnek, csak a jobban sikerült darabokra rámondják, hogy T.

Van rá flash player, működik is, de beágyazott videót ne várj tőle.

2011. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*két
2011. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arra a flash player-re gondolsz amit a blade-re is rá lehet tenni,de csak a reklámokat viszi meg kisebb flash-eket?

Gondolkodtam egy Skate-en a Blade után de így már lehet, hogy nem kell.

2011. dec. 31. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszi a beágyazott videókat is Bladen (710 MHz), csak kicsit szaggat a kép. Többet ne várj a Skate-től se.
2011. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!