Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-re melyik launcher...

ZTE Skate-re melyik launcher a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyan launcher-t keresek ami jól testre szabható és nem terheli nagyon a skate hardware-ét.
2012. jan. 1. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Launcher Pro.
2012. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is a Launcher Pro-t használom, semmi másra nem cserélném! :)
2012. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Egész jónak tűnik, de amikor újra bekapcsoltam a telefont, a játékok ikonjai helyett csak egy fehér háttér előtt lévő kis android volt. Ez miért van?
2012. jan. 2. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Idő kell neki, mire feláll.
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen-igen, az nem hiba, hanem ez ilyen. Bekapcsolás után várd meg, míg minden ikon megjelenik, és csak utána kezdj el dolgozni vele. Ha nem vársz, nagyon ritkán olyan is előfordult már nekem, hogy az adott alkalmazás nem tölt be, és el sem indítható egészen addig, míg újra nem indítom a telefont.
2012. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Imnotkocka válasza:
és launcher pro val már nem akad? mert sok vidin ojat látttam, hogy már a menülapozás is akad..ja meg aki ráérősebb, segítene nekem, hogy kell romot telepíteni? ezt a launcher pro-t..meg mindent ami fog kelleni, mert még sosem volt droidos telefonom
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Imnotkocka válasza:
ja igen! és ha euz a leuncher pro-t valahogy feltenném ,akkor angol lenne a rendszer?
2012. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha angol launcher prot teszel fel, akkor csak annak a beállításai lesznek angolok. De abból is van magyar.
2012. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt minden le van írva:

[link]

2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Imnotkocka válasza:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!