Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek samsung...

Mi a véleményetek samsung chat mobiltelefontól?

Figyelt kérdés

Illetve még arra lennék kíváncsi,hogy milyen a wifije. Tehát

gyors,lassú,könnyen kezelhető stb. Tehát úgy összességében a telefonról.


2012. jan. 1. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*mobiltelefonról
2012. jan. 1. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:
a telefon külsőre viszonylagosan gagyi, közepes minőségü müanyagból készűlt ,nekem a kinézete nem jön be,az operácios rendszere fejletlen elmaradott megintcsak a design-át tudom főleg kritizálni, mert egyszerüen nem egy dijnyertes az összeállitás , wifi az az egyik legjobb mivel a telefont véleményem szerint wifire , internetezésre fejlesztették ki,ami az elején a képernyő alatti wIFI felirat is tükröz.
2012. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ÓOóo értem. Most lehet,hogy nagyon hülye kérdét teszek fel(ami valószínüleg így van:D),de ez érintős is??:DD bocsánat ha hülye kérdést sikeredett alkotnom.:D
2012. jan. 1. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

nem érintős és ez a qwerty billentyüs telefonokon elnézhető

[link]

2012. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. És te ajánlanád ezt a telefont?Vagy ha nem akkor milyet ajánlanál?
2012. jan. 2. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős vagy,14-17 akkor főleg ajánlom mert gyanitom szeretsz üzenetezni vagy a közösségi oldalakon szeretsz lenni.Amugy a megfelelő telefont mindenki magának tudja megválasztani mivel te vagy tisztában anyagi korlátaiddal és csak te tudod milyenek az elvárásaid egy telefontól abban a bizonyos kategóriában, de ha már kérded akkor mindenképp trendi a kapacitiv multitouch és androidos telefonok, mondjuk Samsung galaxy gio.
2012. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most kaptam karira egy ilyen telefont elvagyok vele, bár egyáltalán nem használom ki a wifit , de szerintem azért jól működik. Középen van egy érintőképernyős kockája azzal tudsz a menüben meg mindenhol mászkálni. Egyedül arra nem jöttem rá hogy amik vannak benne játékok (5 alapjáték) amik ilyen Java-sok hogy azok netről futnak e vagy ingyenesek
2012. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!