Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 telefonomra szeretnék rátenni pdf fájlokat. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Mi szükséges hozzá?
2012. jan. 1. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy adatkábel. Vagy kiveszed a memóriakártyát a telóból és kártyaolvasóval rakod rá a dolgokat, de át is küldheted bluetoothon keresztül a telóra. Vagy ami még lehetséges megoldás az az, hogy wifin keresztül pakolod fel, esetleg egyből a telefonra töltöd le.

Szóval teljesen úgy kell mindent csinálni mint egy akármilyen fájlnál amit fel akarsz tenni a telóra (kép, zene, videó stb.)

2012. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Net, hogy letölthess. USB kábel a PC-hez; bluetooth
2012. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
USB kábellel rátettem a fájlt a telefonom egyik mappájába, de pontosan melyik mappába is kell tenni, és a menüben hol kell megkeresni?
2012. jan. 1. 18:54
 4/10 Jakcsi ***** válasza:

Oda teszed, ahol tetszik.

Megnyitásához meg szedd le marketről az adobe readert.

2012. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most lehet, hogy nagyon hülye vagyok, pár napja kaptam a telefont, a market az mi, hol találom? Az az igazság, hogy net még nincs a telefonon.
2012. jan. 1. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Vásárlás előtt azért tisztázni kellett volna 1-2 dolgot az androiddal kapcsolatban.

A Market az az android alkalmazásboltja. És látszik, hogy túl sokat még nem használtad a telefont (ez nagy kár, mert máshogy nem fogod tudni megismerni és könnyen használni a készüléket), mert eléggé feltűnő az ikonja és ráadásul alá is van írva, hogy MARKET.

2012. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, a menüben most találtam meg a market-ot. Valami Set Up Google-t hoz be. Nincs netem.
2012. jan. 1. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:

legalább itt nézz szét egy kicsit:

[link]

2012. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... egyébként a market-hez wifi (vagy net) kell és valami email cím (gmail)
2012. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. jan. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!