Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem htc wildfire s telefonom...

Dorcibébi kérdése:

Nekem htc wildfire s telefonom van. Minden szépen ment, már tudtam használni és ugye úgy van hogyha rádugom az usb-t és csatlakoztatom a számítógéphez akkor megkérdezi hogy mit szeretnék vele csinálni (? ) és ilyenkor kiválasztom a lemezmeghajtó-t.

Figyelt kérdés
hamar merül és ki kell kapcsolni a futó alkalmazásokat és szerintem én véletlenül ott kikapcsoltam egy olyat ami ehhez kellett mert ma már nem ismeri fel a számítógép a telefont,egyik gép se itthon.kérlek segítsetek !!!
2012. jan. 1. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van csak nem htc wildfire-al.mi többször próbálkoztunk a csatlakoztatással.ha több usb csatlakoztató van a gépeden próbált meg a többin (Nekem sikerült) :)
2012. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold be újra a telefont.
2012. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az lesz baj, hogy egyszer rámentél a "Ne kérdezze meg többször"-re.

Ha reseteled akkor biztos jó lesz megint,

2012. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ugye most tudtam meg h valami úgynevezett htc sync alkalmazás( [link] ami állítólag rajta van a memóriakártyán amit adtak hozzá és azt fel kell rakni a gépre(nem biztos)és úgy lehet szinkronizálni a telefont a számítógéppel. namármost eddig simán használtam csak a lemezmeghajtó kiválasztással de mostanra ezt nem érzékeli.
2012. jan. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!