Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile-nál most miért...

A T-Mobile-nál most miért kerül 75 ezerbe a Galaxy S2 két évre vállalt havi 16 ezres díjcsomagra való hűséggel, mikor karácsony előtt ugyanezzel a feltétellel csak 30 ezer volt? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tehát karácsony előtt, ha vállaltam volna, hogy két éven keresztül a "MédiaMánia XL" díjcsomagot fogom használni havi 15.990 Ft-ért, akkor 29.990 Ft-ot kértek volna el előre összesen a telefonra és nem lettek volna további részletek. Csak a díjcsomag havidíja, ami leforgalmazható és 2 GB netet is magában foglal, stb.


Ráadásul karácsony előtt még azt a 29.990 Ft-ot is engedték részletre, azaz előre csak 2990-et kértek volna, majd a havi 16 ezres díjcsomag mellett kilenc, vagy tíz hónapon át kellett volna még 2990-et fizetni. Más kérdés, hogy ebben az esetben kérhettek volna előre még kb. 30-40 ezer forint - a T-mobile terminológiája szerint - "mobilelőleget" (kauciót).


Még korábban az S2 ára ugyanezekkel a feltételekkel volt 39.990 és 69.990 Ft is. Sőt, 2011. október környékén még 0 Ft (!) is volt, ugyanígy, MédiaMánia XL díjcsomagban, aztán vitték fel egyik napról a másikra rögtön 69.990 Ft-ra.


Az igazság az, hogy akkor akartam venni, amikor 0 Ft volt, de mire elszántam magam (utánanéztem, milyen hibái vannak az S2-nek és mérlegeltem, vállalom-e - pl. a kijelző bal felének sárgás színezete: [link] érdemes végiglapozni), addigra felvitték 69.990-re.


Így gondoltam várok vele, hátha megint leviszik. Így is lett, de most meg a karácsony miatt nem szántam rá még 30-at sem, gondoltam ráér januárig:D Erre most felküldték 75-re! ÁÁÁ!:)


A kérdésem az lenne, hogy MIÉRT? Ez most ennyivel jobb lett, esetleg nem hibás a kijelzője, vagy mi a fene az oka, hogy megint ennyibe, sőt, még többe kerül?


A másik, hogy a Telenornál hasonló feltételekkel még mindig csak 29.990 Ft. Bár ők korlátlan netet adnak az "okostarifa 1000"-hez (havi 17 ezerért), nem csak 2 GB-ot.


Így már sokkal, de sokkal jobban járok, ha díjcsomag hűség nélkül veszek egy S2-t a T-mobile-nál, részletre a webshopban 36 ezerért.


Ez rendben is van, az én "problémám" megoldva, csak nem értem, hogy miért ilyen ultra logikátlanok az ajánlataik. Hiszen így pont nem orientálnak engem semmivel a magasabb havidíjas díjcsomag felé (sőt, inkább taszítanak), amivel ők 24 hónapon keresztül garantáltan megkapnák a havi 16 ezret, ha felhasználnám azt, ha nem.


Válassz (ha az S2 a fontos, nem a telefonálás orrvérzésig):


- 75 ezer most, plusz 24* havi min. 16 ezer (MédiaMániaXL), az összesen minimum 24*15990+74990= 458750 Ft


vagy


- 40 ezer most, majd 12* havi 8 ezer, plusz 24* min. kb. 2 ezer (Eco díjcsomag) - de legyen a duplája -, az összesen kb. 24*4000+39950+12*7920= 230990 Ft.


Nekem mindenesetre szimpatikusabbnak tűnik letenni 40-et, majd 12-szer még 8-at (webshopban csak 36e+12*7e) és szabadon választhatok, válthatok díjcsomagokat, mint az, hogy adok 75-öt, majd utána 24 hónapon keresztül 16 ezret (nem válthatok díjcsomagot), akkor is ha egy-egy hónapban nem beszélnék még fele annyit sem... Szóval ezeknek elment az eszük?:)


Ezelőtt még értettem: 0+24*16 vs. 40+12*8+2 - volt értelme MédiaMánaiXL-ezni. De a mostani áraiknak már semmi értelme.


2012. jan. 2. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez van, véget ért a karácsonyi akció...
2012. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a T-Mobile-nál érdeklődsz te barom?
2012. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"... te barom"


Köszönöm, hogy ezúton is ösztönzöl az ország elhagyására!:) Ha az ember el is bizonytalanodna, itt a gyékán mindig akad, aki eszébe juttatja milyen szinten kulturálatlan nagy arcú bunkók a magyarok egy jókora része.


Enélkül most rosszabbul éreznéd magad? Ez a beszólás kellett az identitásod erősítéséhez, így sikeresebben vészeled át a mai napot? Kíváncsi lennék kb. mennyi emberrel és milyen mértékben vagy gyökér minden nap, csak azért, hogy te jobban érezd magad, hogy "valaki" legyél. "Valaki", de csak magad előtt persze! Mert mások ettől még ugyanúgy egy senkinek, sőt, egy bunkó senkinek tartanak, de csináld csak, dugd a fejedet a homokba és érezd jól magad, gondold azt, hogy TE mekkora nagy ember vagy!;)


A hátad mögött közben mindenki kibeszél, de nem számít, te erről nem tudsz. És ha valamelyik kiderül számodra? Akkor azért is csak ők lehetnek a köcsögök, nem te! Mert milyen már, hogy a hátad mögött beszélnek, nem? Mekkora tahók már, nem? Nem mintha nem adnál rá okot. Mert előtted vigyázzban kell ám állni, nehogy lebarmozd őket!:)


Te te te te és csakis TE, másokkal, mások lelkével még véletlenül se törődj!

2012. jan. 2. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
kicsit nagyon magadra vetted a dolgot azthiszem és kikell h. ábrándítsalak tényleg elég hülye kérdést tettél fel amire a válasz egyértelműen hülye lesz Most figyelj barátom gondolod át mi lehet erre a válasz "Mer csak hogy legyen mit kérdezned" a t mobil így döntött előtte az volt most meg ez van....most itt bemásolgatod totál feleslegesen az árakot de egy szónak is 100 a vége a tmobil így döntött és kész és azt mi nem tudhatjuk miért tette ezt és a legtöbb amit tehetsz h. felhívod őket asszem 1430 a számuk (bár ezis elég idiótán veszi majd ki magát, az ügyéntézők legalább egy jót röhögnek rajtad)
2012. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha pedig annyira megbántottuk a kis lelkecskédet akkor jobb is lesz ha elhúzol melegebb éghajlatokra és itthagyod ezt a szaros kis Magyarországot...
2012. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. karácsoníy előőtt mindig akcióznak, hogy legyen a gyereknek..

2. A nagy "adu".. Ebayről szoktam rendelni, novemberben 190Ft volt 1 dollár, ma 240! Számolj, ez önmagában mennyi!

2012. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!