Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni,...

BB Ádám kérdése:

Telefont szeretnék venni, fehéret mindenképp (5. 000ft)?

Figyelt kérdés
nem kell nekem semmmi extra csak egy jó kis teló. lehet nokia samsung ... fehérnek kéne lenni és ne 2x2 centis képernyője legyen
2012. jan. 2. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ilyen nincsen
2012. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-2 ezer ft különbség lehet, vagy qwerty-s akkor tőlem legyen fekete is
2012. jan. 2. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Használt lerobbant mobilok közt biztosan találsz majd neked valót.

5 ezresért újat se nagyon kapsz, csak ilyen 10x10 pixeles kijelzővel.

2012. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gondolom ezért nem mész el egy tesco-ba de múltkór láttam ilyen telefonokat makón a tesco-ba nem is néztek ki rószul volt ott panon,t-mobile,vodafone szépek voltak és csak pár ezer-be kerültek


esetleg előfizetéses telefont veszel akkor ugy kapsz olcsón jó egyszerű telefont.

2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
DE simán elmegyek érte a tescoba, mijen telefon volt az,, amm nem szeretnék előfizetéssel, csak egy egyszerű dominóval xd.
2012. jan. 3. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom antir láttam volt samsung meg noki. alap ttelefonok coltak színes kijelzővel.
2012. jan. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!