Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért hiánycikk a...

Szerintetek miért hiánycikk a T-mobile-nél az Iphone 4S?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
mert viszik mint a cukrot, talán?
2012. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert az Apple nem tudja teljesíteni a rendeléseket?
2012. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Az Apple egyik legnagyobb beszállítójának számító Foxconn már május közepén komoly alkatrész-ellátási nehézségekkel küzdött. A kialakult helyzet elsősorban az iPad2 és az iPhone 4 készülékek gyártását hátráltatja. Akkor olyan hír is megjelent, hogy az alkatrészhiány miatt az iPhone 5 megjelenése is jövőre csúszhat.

[link]

2012. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem már nagyon elegem van ebből. December óta venni akarok. Előhegyeztem webshopban, 3-ára jött meg, tegnap néztem, már nem volt, csak elő lehetett jegyezni. Írtam is nekik egy csúnya levelet, de már rohadtul elegem van ebből.
2012. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, én ennél sokkal tovább jutottam, mégsincs telefonom:

Ott tartok, hogy a készletreérkezési értesítő e-mail-jük érkezésétől számított 2. percben már a honlapjukon vagyok, megadtam a szállítási címet, igazolványszámot, adószámot, anyám nevét stb., kiválasztottam a jövendőbeli telefonszámomat, kiválasztottam hogy GLS-el szeretném kérni a kiszállítást és mire a megrendelésre kattintanék "elfogyott". Gondolod nem vagyok mérges?

Többször beszéltem ügyfélszolgálatossal, megrendelni ugye nem lehet, amivel előbb vagy utóbb értesítenének hogy megérkezett. Csak készletértesítő mailt lehet kérni, ami -mint az előző 2 perces példa is mutatja- nem elég a rendelés leadásához. Más lehetőség nincs a T-nél. Az egyik ügyfélszolgálatos elárulta, hogy amikor felraknak 1-2 darabot készletre (merthogy ennyit raknak fől a több 100 rendeléssel szemben), ezután csak pár perccel később küldik szét a mailt a telefon érkezéséről. Tehát ha valaki felmegy a honlapjukra és olyan szerencsés hogy pont akkor megy fel mikor az 1-2 db-os készletet felrakják, már le is tudja az egyiket foglalni. Így nagy eséllyel mire megkapod a mailt, a cucc ismét elfogyott.

Nagyon fel vagyok háborodva a kritikán aluli értékesítési rendszerük miatt!

2012. jan. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!