Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire s telóról segíten...

HTC wildfire s telóról segítenék pár kérdésbe?

Figyelt kérdés
df
2012. jan. 3. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2012. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na szóval.. :

Nincsen rajta alapból játék? és ha le lehet tölteni azt hogyan?

Meg a menü berendezését valahogy sikerült átállítanom vagy nem tudom.. mert amikor megkaptam akkor vízszintesen voltak a menün belül a kis ikonok.. most meg valamiért átrakta függőlegesbe.. és ezt át lehet valahol állítani? :)

előre is köszönöm!

2012. jan. 3. 14:53
 3/17 A kérdező kommentje:
amúgy bocsi csak véletlenül beírtam a 'df'-et erre megnyomtam valamit vagy nem tudom és elküldte..amikor csak vissza akartam menni..:/ de leírtam hozzászólásba amit akartam :)
2012. jan. 3. 14:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Alapból nincs rajta játék, belépsz Marketre, és töltesz, kb 2 gombnyomás.
2012. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nincsen rajta alapból játék? és ha le lehet tölteni azt hogyan?


Letölteni pontosan onnan tudsz ahonnan bármelyik másik androidos telóra is: Market

2012. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja oké.. de amúgy most valami miatt nincsen netem pedig pár napja még volt..:| pedig pénz is van a telón ha minden igaz.. szóval nem értem
2012. jan. 3. 15:05
 7/17 A kérdező kommentje:
na csak még azt szeretném megkérdezni hogy oké, rányomtam a Market-re de akkor létre kell hozni egy Google fiókot, ugye?:D
2012. jan. 3. 15:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne akkor, igen hozz létre egyet. Ha van akkor meg lépj be.
2012. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

jó most oké minden. amúgy nem kellett létrehoznom se.:D

de a beállításokat amit írtam nem tudjátok véletlenül hogy lehet átállítani? hogy ne függőlegesbe legyen hanem vízszintesen?

2012. jan. 3. 15:36
 10/17 anonim válasza:
Sziasztok. :D Lenne egy nagyon ratyi kérdésem. :D De ne öljetek meg ezmiatt. xd Nekem is ilyen telom van, kerek egész 12 órája :) De nekem ilyen hülye töltőm van (biztos Nektek is. :D ) vezetéknélküli. :D Na most ezt hogy kell használni? Mert gépen töltöttem fel (csak töltéses cuccban:D) de nem vágom a töltőnek a működését. Szóval légyszi valaki...:)Valószínű az 5 kávé, és holnapi törivizsga miatt sem fog az agyam, és még több mint a fele vissza van, és idöm még igazábol nemvolt vele foglalkozni. :D de megköszönném a választ. :))
2012. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!