Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon megtetszett a Sony...

Nagyon megtetszett a Sony Ericsson W710 és a Z710-es telefon. Mit gondoltok, milyenek? Vagy már túl régi? Melyik a jobb? És hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek ilyen van, légyszi irja le hogy jó/rossz szereti e vagy nem stb...Köszönöm!!!
2009. máj. 22. 17:11
 1/6 anonim válasza:
szia! nekem w710i-m van (a sport változat). már 2 éve megvan, szóval egész jól bírja, annyi gondom volt vele, hogy a szélén körbe a gumirész már 2X levált! ezen kívül autofocus és fény nincs a kamerához de végülis ez egy walkman telo... amúgy nagyon a szívemhez nőtt :) gondolkoztam én is akkoriban a z710-en de végül ezt választottam, úgy gondoltam jobban bírja majd a tempót :D azóta is az az aksi van benne szóval ebben a tekintetben se rossz.
2009. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!! köszönöm a válaszodat, hasznos volt,nekem is jobban tetszik a sport változat. Nem tudod esetleg hol lehet kapni??
2009. jún. 3. 15:59
 3/6 anonim válasza:
hát, mint szolgáltatót nem tudom, mert én függetlenül vettem, akkoriban még 60e volt, sztem gsm-boltokban még mindig lehet kapni és biztos hogy már jóval olcsóbb :)
2009. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is orig. Z710-re vadásztam mostanában, de nem találtam sehol. Mindenhonnan elhajtottak, kisbolból, nagyboltból.. Nem gyártják már, és a kis boltok hamar kifogytak belőle, a nagyok meg visszaküldik a gyártónak, ami raktáron maradt.

De ha valakinek mégis mázlija volt, akkor érdekelne, hol találta!

2009. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a w710.Én nekem van egy 2 éves nagyon jó állapotú,karcmentes,hibamentes.Eladom neked áron alul csak írj:aszilvabanvan1@citromail.hu Nem azért akarom eladni mert bármi gondom is lenne vele, hanem azért mert van egy másik és erre már nincs szükségem . mert nem akarom megbántani azt akitől kaptam az újat, azzal hogy még a régit használom
2010. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia.Bocsí,de már vagy egy éve irtam ki ezt a kérdést, és azóta már van új telóm.:)
2010. márc. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!