Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asphalt 6 jatekba miert nem...

Asphalt 6 jatekba miert nem tudom a telefon jobbra-balra dontesevel iranyitani az autot?

Figyelt kérdés
Beallitasoknal lestem, de minden ugy van ahogy elvileg lenni kene..:/ mas modba tudom hasznalni, de az nem vmi jo egy ido utan. Vkinek vmi otlete hogy miert lehet? (Samsung Galaxy S)

2012. jan. 4. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ez a jatek nem tamogatja a giroszkopot..erintessel tudod iranyitani
2012. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"ez a jatek nem tamogatja a giroszkopot..erintessel tudod iranyitani"


Ráadásul a giroszkópot a világon semmilyen játék sem támogatja, se telefon.

2012. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elso!! Amire te gondoltal volna! De tamogatja, mert baratom telefonjan meg mukodik ugy, ahogy nekem nem.
2012. jan. 4. 01:51
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen telefonja van a barátodnak?ha androidos akkor esetleg teleppítsd újabb verziót..vagy vedd ki az akkumulátort egy percre a telefonból (lehet ez is segíthet)
2012. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Telepíts*
2012. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Neki HTC Desire HD.

Mi koze van ennek az akuhoz?? Kivehetem, de hol az osszefugges??

2012. jan. 4. 13:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Szedtem le egy másikat, most már teljesen jó!:)
2012. jan. 4. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
mukodik?az akkut azért mert jót tesz a telefonnak ha hetente kiveszed egy kicsit..és ez befolyásolhatja a programokat is..
2012. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, jo lett!:)
2012. jan. 5. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!