Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS. Az iPhone 4S meddig...

SOS. Az iPhone 4S meddig bírja, ha szinte egész nap használatban lenne?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva utazom a sulival Londonba és akkorra megkapom az iPhone 4S-t...

De nem tudom,hogy vajon bírni fogja-e az akkuja,bár rendelek hozzá pár pót akkumlátort:

[link]


[link]


[link]


Nem tudom,hogy ezekkel együtt kibírja-e az egész utat,mert a netbookom szerintem pár óra alatt le fog merülni és nem akarok net nélkül maradni meg filmet szeretnék az iPhone-on nézni meg zenét hallgatni+játszani és telefonálni és netezni,elég sokat.



Szerintetek így ki fog bírni több,mint 30 órát,folyamatos használat mellett?


14L


2012. jan. 4. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jaja kibírja, ha a 30 óra folyamatos net alatt feltöltöd kb 4 szer
2012. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
folyamatos netezéssel, zenehallgatással, játékkal lemerül pár óra alatt, mint minden okostelefon...
2012. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

zenehalgatást azt bírja 30 órát simán (tapasztalat)

de ha mást is szeretnél rajta csinálni , nem csak folyamatosan zenéthallgatni akk bizony kell a pótaku

és inkább itt nézelődj [link]

2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
cöhhh..14 évesen iphone 4s...apu vágja hozzád, meg a 20ezres "pótakkut" is? tényleg vicces, hogy normális ember dolgozik érte, de ha pár évvel később születtem volna, lehet engem is így dobálnának 1-200ezrekkel...hátha elhagyod...egyébként hogy a kérdésre válaszoljak, ha veszel egy 4000es "pótakkut", azzal körülbelül 20 órát bírna. vegyük viszont azt tudomásul, hogy ez nem pótakku, hanem külső töltő, tehát hogyha rádugva fogod használni, akkor szétsüti a telefont(főleg ha netezel is), pont mintha sima töltőn lenne és úgy használnád. 40-50 foknál meg megy tönkre az egész..:) annyi erővel meg a netbookod nem használod, csak töltésre, és az anyagiakból gondolom, hogy nem egy 50ezres notid van, ebből fakad az, hogy szerintem még az akkuja is nagyobb kapacitású.
2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nem tudom miért kell irigykedni?Tanultál volna azt akkor te is tudnál venni(bár nem tudom hány éves vagy,és ki vagy de a legtöbb fikázóra ez igaz..) Mondjuk a legtöbb Magyar olyan mint te.. Neked nincs olyanod és akkor már lehurrogod,hogy anyuci apuci veszi neki..És akkor mivan? Ha megtehetik ,miért ne vennének neki?

Témához: Filmezel,netezel,zenét hallgatsz rajta akkor max 6-7 órát bírja.Vehetsz hozzá jó pár pótaksit ,hogy 30 órát kibírjon..

2012. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szopik az ember a beépített akksival, mikor nem tud egyszerűen egy másikat bettenni a helyére, hanem ilyen fos dokkolókba kell tenni :) Ráadásul ennek az árából 4db rendes pótakksit lehet venni (nem beépített akksis telókhoz)
2012. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg zavaró, hogy ide írja a kispénzű emberek közé, hogy a minimum 200ezres telót hozzák*rják (mert gondolom neki nem a szar 16 gigás, hanem a 64 gigás kell), meg rendel hozzá még pár 22 ezer ft-os pótakksit :) Tegye fel a kezét, aki megdolgozik a pénzéért és nem ébreszt benne dühöt ez a kérdés...
2012. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16:21 Talán nem autószerelőnek kellett volna "tanulni":D Amúgy meg más is megdolgozik a pénzéért csak valaki nem elissza,meg nem dohányzik hanem inkább vesz egy ilyen telót.Gazdagok meg kirázzák a kisujjukból.De mindenki meg tudja venni a telót valaki így valaki úgy.
2012. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mér te minek tanultál? Ezzel a mentalitással max segédmunkásnak nézlek, nem államügyésznek...
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még tanulok ,de nem talicskatolónak:)
2012. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!