Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy telefont akarok...

Csontos156156 kérdése:

Motorola Defy telefont akarok venni és ha valakinek esetleg van ilyen telefonja elmondhatná hogy miben csalódót a telefonal kapcsolatba van e sorozat hibája vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
vagy ha esetleg tudtok jobb telefont nála ami hasonló képességeket tud
2012. jan. 4. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vegyél egy Defy+
2012. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
defy + kb ugyanaz mint a sima defy 2.3-al 1Ghz-re húzva semmi külömség a teljesítményben....kérdező nekem volt defym nagyon szerettem nem volt vele gond és tényleg vízálló volt de a gyári 2.2vel nem volt olyan gyors mint cm7-el...
2012. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
teljesen jó darab... defy+ t is vehetsz, jobb a kamerája, sajnos a sima defyknél már olyan kamerások vannak, amik nem hd-sok... kb ennyi a különbség :)
2012. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a sima defyk közül a vöröslencsések voltak "hd sak" de szar mer ugyan fel lehetett bassz@rintani 720 p re de a minőség nem sokat javul nincs folyamatos autofókusz sem nyomába sem ér a normális 720p seknek VOLT DEFYM!!!
2012. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat meg vetem a telefon nagyon tetszik csak aszt nem tudom hogy lehet bezárni az alkalmazásokat meg ha csengőhangot akarok változtatni ahhoz kel külön program?
2012. jan. 11. 21:12
 6/13 Gabii2 ***** válasza:
Szerintem vegyel defyt. Nincs hibàja, a processzort felhuzhatod 1,2Ghz-re a set vsel nevü programmal.
2012. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tölts le marketból ingyenesen egy Task Killert, azzal ki tudod iktatni a futó programokat. Most vettem defy+ és nagyonjó :) a csengőhangokra én is kíváncsi vagyok még nem tapasztaltam ki teljesen a telefont
2012. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már mér kéne külön program? ráraksz egy számot rámész a menü gombra majd "használat" vagy valami hasonló minden adja magát nemis értem hogy tehetnek fel ilyen kérdéseket
2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de okosnak hiszed magad... csak hogy nincs olyan amiről beszélsz... halas
2012. jan. 21. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
már hogyne lenne nekem is defym volt mostmeg xperia mini de eddig egyik telefonnál sem okozott gondot beállítani egy háttérképet ugyhogy bocs de ez számomra felfoghatatlan földöntúli kijelentésnek hangzik....egyszerűen nem hiszem el
2012. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!