Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért 50mb-os az ifone 4...

Miért 50mb-os az ifone 4 telefonom memóriája. Klón vagy valami hibálya van? (bővebben alul)

Figyelt kérdés
Kaptam egy ifone 4 telefont, csak a telefon memóriája 50mb-os,de viszont a telefon fájlkezelőjébe 32Gb van írva.Nem tudom meg külömböztetni hogy clone e vagy eredeti mert 100% -ra ugyan olyan mint az eredeti ifone 4. Hogyan tudok megbizonyosodni róla hogy valóban eredeti e?
2012. jan. 4. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél fel rá valami játékot, ami rendesen megkíméli a telefont (pl HD-s 3D-s valamit) Ha fagy, akkor klón, ha megy rendesen, akkor szoftverhiba miatt jelez 50-et.

És kívülről ugyanaz, de belül az iPhone klón egy szar, azért fog akadni.

2012. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Biztos hogy nem eredeti, illetve nem is értesz hozzá, mert a nevét sem tudod leírni.
2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a barátnője vagyok és én irtam a nevét bocsi... :)
2012. jan. 5. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
rezisztív kijelző....
2012. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz megkülömböztetni egy klónt az eredetitől akkor neked nem való telefon.Nagyon sok szembetűnő külömbség van.Youtubeon nézz összehasonlításokat.
2012. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!