Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megROOTolom a telómat...

Tigerk kérdése:

Ha megROOTolom a telómat (galaxy ace) és új rom-ot rakok rá akkor ugye ugrik a gari de hallottam olyat hogy le lehet menteni a régi romot és szükséges esetben újra fel lehet rakni a régi romot ezt hogy lehet és milyen programok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

szia a garancia ugrik róla de ezek után nem hiszem hogy szükség lessz rá mer a root nem tesz tönkre semmit a rom-ot meg olyat válassz ami nem fagy le (pl ne a cyanogenmod-ot hanem mást

nekem az ace 2 hónapja rootolt meg csütörtökön találtamrá egy jó ics rom-ot így sokkal gyorsabb,gördülékenyebb

2012. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a Cyano lefagyott, akkor vagy rossz verziót használtál, vagy rosszul tetted fel.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

A megoldás a Clockworkmod

Letöltése:

[link]

Menete:

1. Másold fel a zipet az SD kártyára

2. Teló kikapcs

3. Középsőgom + bekapcsoló gomb együtt nyomvatartva, míg a menü be nem jön

4. Válaszd a "Apply Update from SDcard"-ot és válasz ki a zip filet

5. Ha kész: "Reboot system now"

6.-7. újra a 2. és a 3. lépés

8. Backup & Restore menüpont majd a backup...ha vissza akarod tenni akkor a Restore

2012. ápr. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!