Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetet rendeltem. Vodafone...

Internetet rendeltem. Vodafone-os vagyok és a tellón kártyafüggetlen. Hogy indítsam el a netet?

Figyelt kérdés
kaptam sms-be egy olyat h APN cím internet.Vodafone.net .. gondolom ezt a böngésző profilba kell beírni.. hát meg volt.. de nem megy az írja ki h nincs válasz Oo am kért ugye még olyanokat h DNS.. 080.244.... szóval nem tudom mi lehet a baj -.- valaki tudna segíteni??
2012. jan. 6. 16:30
 1/8 A kérdező kommentje:
próbáltam hívni a vodafone-osokat.. de nem veszik fel -.- 16 percet vártam.. -.-
2012. jan. 6. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit kell beállítanom a telefonomon ha internetezni szeretnék?



A tőlünk vásárolt készülékekben rendszerint már tárolva vannak a szükséges böngészőprofilok, így közülük a Vodafone Internet (havidíjas) elnevezésű profilt kell kiválasztanod.



Ha manuálisan szeretnéd beállítani a böngészési profilt, az alábbi adatokat kell megadnod:



- APN vagy hozzáférési pont: internet.vodafone.net


- Felhasználónév és jelszó: üres


- Elsődleges DNS: 080.244.097.030


- Másodlagos DNS: 080.244.096.001


Egy perc volt megtalálni:

[link]

2012. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam én is de NEM JÓ
2012. jan. 6. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_N3crpItC9k&feature=related

0.55-től nézd! a telefon tök mind 1!

2012. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
SMSben az APN beállításokat kaptad. Van adatelőfizetésed is? Mert anélkül bármit írkálhatsz sosem fog csatlakozni a telefonod.
2012. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ahham van.. voltam már 2 vodafone boltban is de nem tudtak segíteni .. menjek vissza hétfő péntek között akkor van ott egy pasi aki ért ilyenekhez ..:\ pénteken el meek ... am minden ó jól van beírva, de minden áron a Pannon-ra akar csatlakozni érdkes...
2012. jan. 25. 16:09
 7/8 A kérdező kommentje:
mivel előtte pannonos volt a kari is meg a netem..
2012. jan. 25. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Töröld ki akkor a régi pannonos APNt.
2012. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!