Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a világ legjobb telefon...

Melyik a világ legjobb telefonja? Mert akkor azt venném!

Figyelt kérdés
a legjobb telefont venném! Azért az még is valami, ha pl. meglátnak hogy aztaa ennek milyen jó telefonja van az azért jóó :D
2012. jan. 6. 17:29
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Viccen kívül: Apple iPhone 3GS és HTC Desire
2012. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

htc


[link]


:)

2012. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
sikerült beírnod a világ legtrágyább telefonját
2012. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Killer_man válasza:

Szerintem az Iphone nagyon rossz ha úgy nézzük

Van BlueTooth-a de csak más Iphone-raküldözgethetsz

Az Iphone meg van korlátozva nagyon macerás bőviteni a tárhelyét (kissebb öszegekeket is kérni szoktak érte és nehéz a telfon is meg böhöm nagy)

Az én tanácsom:Sony Ericson X10 Mini Pro.(csak vélemény,bár nem olyan telefonom van de nagyon hasznos kis mobil)Az árarány egész jó van Wifije,facebook és az opera ingyenes rajta (ha olyan a szolgáltatód) mivel android-os lehet fejleszteni egy szuperjó op-rendszer létrehozva.Kézre áll,masszív,kompakt,kis helyen is elfér,a kamerája 5megapixeles de olyan képed ad mint egy rendes 8megapixeles. A kverti billentyűzet jó mert nem kell a digitális elnyomkodós billentyűzettel baszkolódni.

2012. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
x10 mini pro egy letűnt kor emléke, labdába nem rúg a jelenlegi mezőnyben... az utóda már inkább de attól is van jobb annyi pénzért
2012. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Most szeptember végén jelenik emg a nokia 920 és az sokkal jobb az iphone 5 nél is . És szerintem ne vegyél Iphonet mert nekem az volt és elromlott az lcd je , kicseréltettem és azután sorra romlott el minden , igaz garanciába volt a szerelőnél . És a nokia lumia 920 sokkal szebb mind az a hosszúkós ronda iphone .
2012. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Killer_man válasza:
Vagy ha nem x10 mini pro akkor még mindig ott van a lumia 920.( Elmondom neked a 900-as lumia nem sokban különbözik a 920-as társátol.)Iphone egy rakat szar szó szerint olyat tényleg ne vegyél(Iphone erre jó egyedül:Milyen telód van.Iphone.Húúúúú de klassz ennyit ér az egész) csak emiatt szó miatt ér annyit az a telefon:Iphone.Emiatt ér olyan sokat. De nincs olyan ,hogy legjobb mobil. Hiába veszed a 4 magvas 2 Gh-s 1GB ramos,magnézium házas,carbon hátlapos csodákat egy hétre rá jön egy jobb mobil.Ez egy zsákutca. Manapság már egy 30.000ft-os telefonnal is lehet villogni.(érdekességnek az én tipo-m után is néha bámulnak az emberek.) Egyébként Sony Xperia Tipo elTIPOrja az összeset ;)
2012. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A nokia 920 , de ha menőzni akarsz ne azt vedd mert a sok kőagyu ősember a gyök 2 IQ jával prédikálni fogja a nokia 2 évvel ezelőtti álását hogy a nokia rossz , az apple 2 év alat feltalálta a +0,5 col -t , de nem kell csodálkozni hogy ez a menő , és azokat megértem akik a körülöttük élők miatt is azt veszi mivel nagyon fontos dolog mások véleménye is mert mit ér úgy egy jó telefon ha mások nem csodálkoznak rajta és észre se veszik hogy ez egy jó telefon (nem iróniából írtam hogy ha úgy hangzana ) . Én is egyszer beszélgettem a barátommal és a telefonokra esett a szó , és ő prédikálta nekem hogy mien hü* az aki nem iphone-t vesz és hogy a többi egy nagy kanálislé , és megkérdeztem tőle hogy mibe olyan jó , de nem tudott mondani valós dolgokat csak ilyen közhelyeket hogy egyedi külső , de szerintem ez se igaz . Egyszer akartam unalmamban paint-en csinálni egy átlagos telefont , meghúztam a kocka alakot , és belé egy kivékonyitott keretű képernyőt és kész is volt az apple , én is megcsodálkoztam hogy pont olyan lett mind az iphone 4g . (ezt a 2 kis történetet csak azért írtam le hogy valami támassza alá azt hogy az apple menőbnek számít .)

A nokia lumia 920 rengeteg teszten legyőzte az iphone 5g t szóval szerintem semmi értelme azt venni , A Samsung galaxi S3 is jó döntés lehet , attól függ hogy mennyire szereted az androidot , csak az SIII nak gyengébb a kamerája a Lumiánál .

2012. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
A vilag legjobb telefonja dijatado galan ( vagy mi a neve nem tudom ) a HTC One X et valasztottak a legjobbnak. Az S3 at lepontoztak hatalmas meret miatt.
2012. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
HTC Desire!! arra azért már felfigyelnek!!
2012. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!